Bakan Nabi'den ekonomide yeni paket duyurusu: Bu akşam açıklanacak

Hazine ve Maliye Bakanlığı: "Türkiye Ekonomi Modeli çerçevesinde, hızlı ve çözüm odaklı adımlar atmaya devam edecek olup atacağımız yeni adımlar silsilesi bu akşamdan itibaren Bakanlığımız ve ilgili kurumlarca kamuoyu ile paylaşılacaktır.”

Bakan Nabi'den ekonomide yeni paket duyurusu: Bu akşam açıklanacak
9.06.2022 - 19:52
Haber Merkezi
184

Hazine ve Maliye Bakanlığı, "Ekonomiyle ilgili atılacak yeni adımlar bu akşamdan itibaren kamuoyuyla paylaşılacak. Hızlı ve çözüm odaklı adımlar atılacak. Sıkıntılı süreci başarıyla atlatacağız" şeklinde açıklama yaptı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı, tarafından paylaşılan duyuruda, “Başta enflasyon ve döviz kuru olmak üzere gündemimizde yer alan bazı ekonomi başlıklarında, ekonomi yönetimimiz Türkiye Ekonomi Modeli çerçevesinde, hızlı ve çözüm odaklı adımlar atmaya devam edecek olup; atacağımız yeni adımlar silsilesi bu akşamdan itibaren Bakanlığımız ve ilgili kurumlarca kamuoyu ile paylaşılacaktır.” denildi.

 

Ayrıntılar geliyor... 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız