AK Parti enflasyon için süre verdi

“Kura endeksli TL mevduat” ile kurda hızlı bir düşüş gerçekleşti. Ancak bu düşüş gıda fiyatlarına yansımadı. Dolardaki düşüşün ne zaman market fiyatlarına yansıyacağı soruluyor. AK Parti milletvekili Vedat Demiröz, “Ya, bir gün iki günde olur mu? Biraz sabredin, bir iki ay bakın” dedi.

AK Parti enflasyon için süre verdi
26.12.2021 - 09:27
Haber Merkezi
450

Gazete Duvar'ın Duvar Arkası bölümünde, "Geçtiğimiz hafta Meclis’te en çok konuşulan konulardan biri de bu oldu. HDP milletvekili Garo Paylan, enflasyondaki soruna dikkat çeken konuşmasında yanlış ekonomi politikalarına işaret etti. Etiketlerde düşüş olmadığına dikkat çeken Paylan ocak ayında da Türkiye’yi yüksek bir enflasyon oranının beklediği uyarısında bulundu. Paylan’a yerinden yanıt veren AK Parti milletvekili Vedat Demiröz, “Ya, bir gün iki günde olur mu? Biraz sabredin, bir iki ay bakın” diye seslendi." ifadesi kullanıldı. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız