Hande Sarıoğlu'ndan Habertürk'e: Kararlarınıza tüküreyim, karaktersizsiniz

Habertürk Ankara temsilcisi Muharrem Sarıkaya, İHA muhabiri Ahmet Demir'e canlı yayında tokat attı. Tokatın ardından tepkiler büyürken daha önce aynı kanaldan dans yüzünden ayrılmak zorunda kalan Akçakocalı Hande Sarıoğlu bu konuya sessiz kalmadı. Sarıoğlu, "Sizin ben kurum olarak duruşunuza, adamına göre verdiğiniz kararlara tüküreyim. Şu özrü yayınladıktan sonra işine son verseniz de karaktersizsiniz" ifadelerini kullandı.

Hande Sarıoğlu'ndan Habertürk'e: Kararlarınıza tüküreyim, karaktersizsiniz
20.12.2021 - 13:12
Haber Merkezi
2079

Habertürk Ankara temsilcisi Muharrem Sarıkaya'nın İHA muhabiri Ahmet Demir'e tokat atması Türkiye'nin gündemine oturdu.

Sarıkaya'nın görüntülerine geçen yıl dans ettiği videosunu sosyal medya hesabından paylaştığı için işinden ayrılmak zorunda kalan Hande Sarıoğlu da konuya dair sessiz kalmadı.

"KARARLARINIZA TÜKÜREYİM"

Sarıoğlu açıklamasında şunları söyledi:

"Habertürk karar vericileri olarak bu zatın yapmış olduğu karaktersizliğin arkasındalar ki bir de resmi hesaptan yayınlamışlar özrü! Tam sizin kaleminize yakışan hareketler bunlar! Sizin ben kurum olarak duruşunuza, adamına göre verdiğiniz kararlara tüküreyim. Şu özrü yayınladıktan sonra işine son verseniz de karaktersizsiniz."


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız