Halil Posbıyık Kulis'e konuk olacak

Oxijen Kulis bu akşam Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı ağırlayacak.

Halil Posbıyık Kulis'e konuk olacak
18.05.2022 - 06:04
Haber Merkezi
684

Oxijen Tv'da Çarşamba akşamları yayınlanan Kulis programında bu hafta, Nevzat Cingirt ve Erol Tayhan'ın konuğu, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık olacak.

1994 yılında ilk kez seçildiği belediye başkanlığı görevinde,  2009 yılındaki seçimlerde de ipi göğüsleyen,  4. kez üst üste seçilen ilk belediye başkanı olarak tarihe geçen Posbıyık, 2019 yılında 5. kez Karadeniz Ereğli Belediye başkanlığına layık görüldü.

Belediye Başkanlığı döneminde, Ereğlililerin uzun yıllar en temel sorunları arasında yer alan susuzluk konusunu çözen, Avrupa sahil şehri görünümüne kavuşturan sahil bandını Ereğli'ye kazandıran, Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivalleri, Çilek Festivalleri ile günlük yaşama renk katarak ekonomiye canlılık getiren, yurt sınırlarını aşan festivallerle  Türkiye'nin En Büyük Festivali ödülünü alan Başkan Posbıyık, daha bir çok başarılı proje ve yatırıma imza attı.

 

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Pospıyık, tüm bu projelerini ve daha fazlasını, 5 dönemlik belediye başkanlığında yaptıklarını ve yapacaklarını Kulis programında anlatacak.

Kulis programı, 18 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21:00'de Oxijen Tv'de yayınlanacak.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız