Evli kadın internetten tanıştığı adama kaçtı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde eşi Ayhan Doğan ile birlikte yaşayan 2 çocuk annesi Dilek Doğan, Facebook’tan tanıştığı Ömer Kara ile kaçtı.

Evli kadın internetten tanıştığı adama kaçtı
21.02.2022 - 19:50
Haber Merkezi
5174

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde eşi Ayhan Doğan ile birlikte yaşayan 2 çocuk annesi Dilek Doğan, Facebook’tan tanıştığı Ömer Kara ile kaçtı. Ayhan Doğan yaşanan olayın ardından ATV’de program yapan Esra Erol’a başvurdu. Yayına telefon ile bağlanan Dilek Doğan, birlikte yaşamaya başladığı Ömer Kara ile mutlu olduğunu ve geri dönmek istemediğini ifade etti.

Ereğli ilçesinde 15 Ocak 2022 tarihinde evden çıkarak bir daga geri dönmeyen Dilek Doğan, eşi Ayhan Doğan'a ‘sevdiğimle beraberim’ diye mesaj atarak, Ömer Kara’nın İstanbul’daki evinde kalmaya başladı. Ayhan Doğan yaşanan olayın ardından ATV’de program yapan Esra Erol’a başvurdu. Esra Erol’a telefonla bağlanan Dilek Doğan, birlikte yaşamaya başladığı Ömer Kara ile mutlu olduğunu ve geri dönmek istemediğini ifade etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız