Gözleri oyulmuş sokak köpeği bulundu

Komşu ilçemiz Alaplı'da, bir sokak köpeği iki gözü kızgın maddeyle oyulmuş halde bulundu. Vahşetin duyulması üzerine hayvanseverler bunu yapanların bir an önce bulunması için sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

26.12.2021 - 09:35
İHA
3392

 Alaplı ilçesinde bir sokak köpeği iki gözü kızgın maddeyle oyulmuş halde bulundu. Köpek, tedavi edilmek üzere barınakta koruma altına alındı.

Zonguldak'ta gözleri oyulmuş sokak köpeği bulundu

Alaplı ilçesinde 2 yaşındaki bir sokak köpeği, iki gözü kızgın maddeyle oyulmuş halde bulundu. Vatandaşların haber verdiği Alaplı Belediyesi ekipleri, köpeği teslim alarak Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne götürdü. Alaplı Kaymakamlığının ise olayla ilgili inceleme başlattığı öğrenildi.

Zonguldak'ta gözleri oyulmuş sokak köpeği bulundu

Alaplı İlçe İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın, sosyal medya hesabında duruma tepki göstererek, "Sözün bittiği, göz yaşlarımın sel olduğu bir günü yaşıyorum. Bittim ben bugün. Eminim ki sizler de aynı duyguları yaşayacaksınız. Mesai arkadaşım köpeği belediyeye getirdikleri andan itibaren şoktayım. Köpeğin iki gözü de kızgın dağlanmış ve oyulmuş. Bunu yapan insan olamaz" ifadelerini kullandı.

Duyarlı Alaplılılar bunu yapanların bir an önce bulunması için sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Zonguldak'ta gözleri oyulmuş sokak köpeği bulundu


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız