15 yaşındaki Esra Karasu'da çalıştırıldı mı?

Show TV' de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında günlerdir konu olan 15 yaşındaki Esra 'Karasu'da mı çalıştırılıyor' iddiaların dönmesiyle ailesinin yanına döndü.

15 yaşındaki Esra Karasu'da çalıştırıldı mı?
8.09.2021 - 20:18
Özel Haber
23127

25 gündür kayıp olan 15 yaşındaki Esra, annesinin çıktığı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında büyük ilgi ve tepki toplamıştı.

"KIZIMI ZORLA ALIKOYUYOR"

15 yaşındaki Esra'nın nerde olduğu konusundaki ipuçlarının ardından olayın üzerine gidilmesine devam edildi. Annesinin canlı bir programda açıkladığı iddiasına göre 15 yaşındaki kızını Beyza E. 'nin alıkoyduğunu ve kötü yollara düşürdüğü vurguladı.

"BEN KİMSEYİ PAZARLAMIYORUM"

27 gündür Esra'nın yanında olan Beyza E.' nin programı izlemesinin ardından sosyal medya hesaplarından "Ben kimseyi pazarlamıyorum" paylaşımı yaptı.

Sonrasında ise silah resimleri paylaşması sonucu Esra'nın annesi, "Resmen tehdit  ediyor" ifadelerini kullanarak lakayt hareketler yaptığını vurguladı.

" KARASU'DA EĞLENCE MEKANINDA ÇALIŞTI MI?"

25 günün sonunda yakalanan Esra Gökalp, "Karasu'da saçma sapan işler yaptığımız söyleniyor ama öyle bir şey yok. Ben öyle bir insan değilim. Bunu kimse bana ima edemez." ifadelerini kullandı.

"SUÇLANAN BEYZA CANLI YAYINA BAĞLANDI"

15 yaşında ki Esra'yı alıkoyduğu iddiaları ile suçlanan Beyza E. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında canlı yayına bağlanarak kendini savundu. 15 yaşında olduğunu bilmediğini vurgulayan Beyza, "Ben 15 yaşında olduğunu bilmiyordum. Bana '+18 üzeriyim istersen kimliğimde gösterebilirim ama evde kaldı kimliğim' dedi. Öğrendiğimde eve gitmesini söyledim Esra'ya." ifadelerini kullandı.

"15 YAŞINDAKİ ESRA EMİNÖNÜ SAHİLDE YAKALANDI"

25 günün sonunda ailesiyle ilk defa canlı yayında konuştu. Eminönü'nde yakalanan 15 yaşındaki genç kız ilk olarak Üsküdar Çocuk Şube Müdürlüğüne götürüldü. Ardından 25 gündür televizyonda kendisine seslenen ailesiyle görüştürüldü.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız