Olay paylaşım, Hande Sarıoğlu yine abarttı...

Açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Akçakocalı Hande Sarıoğlu, "Bir dolar bir de benim memelerim çok değerli" sözleri hala hafızalardayken sosyal medya hesabından yine olay paylaşımlarda bulundu. Ünlü spiker, paylaşımına "Hande Sarıoğlu'na yeni göğüs sponsoru" notunu düşünce, bir kısım takipçileri de " Hande işi yine abarttı" yorumunda bulundu...

Olay paylaşım, Hande Sarıoğlu yine abarttı...
1.08.2022 - 08:10
Güncelleme 1.08.2022 - 08:15
Haber Merkezi
1917

Geçtiğimiz aylarda konuk olduğu programda "Arkadaşlar ben bu göğüsleri 5 sene önce bastım parayı aldım. Kalçalarım çok geniş olduğu için memelerim eksik kalıyordu proporsiyon olarak. Bir dolar bir de benim memelerim çok değerli" diyen Hande Sarıoğlu yine olay paylaşımlara imza attı.

Hande Sarıoğlu bu sefer göğüslerini reklama alet etti. Bir marka ile anlaşma yapan Sarıoğlu bunu duyururken ilginç bir yola başvurdu.

Hande Sarıoğlu... GÖĞÜSLERİ İLE YİNE OLAY YARATTI!

"KAP açıklaması" diyerek paylaşım yapan Sarıoğlu, "Hande Sarıoğlu'na yeni göğüs sponsoru... Sponsorluk anlaşması sağlandı. Yapılan basın toplantısının ardından anlaşmanın detayları belli oldu. Hande Sarıoğlu'nun göğüs sponsorluğu için attığı imza; Türk futbol tarihinin en yüksek göğüs reklam bedeli olacak" dedi.

Bu paylaşım notu Hande Sarıoğlu'nun hayranlarını da coşturdu. Hande Sarıoğlu'nun takipçileri "Bu göğüslere de bu yakışırdı", "Zamanında yaptığın yatırım meyve verdi" yorumları yaptı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız