Bakan Yardımcısı Duran, huzurevi sakinleri ile bayramlaştı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Kurban Bayramı’nın son gününde mesaisini Düzce’ye ayırdı. Düzce’de huzur evi ve sevgi evlerini ziyaret eden Duran yaşlıların yaptığı el emeği eserleri inceledi, ardından ise bocce takımıyla maç yaptı.

Bakan Yardımcısı Duran, huzurevi sakinleri ile bayramlaştı
12.07.2022 - 15:31
Haber Merkezi
132

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Düzce’de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı huzur evleri ile sevgi evlerini gezerek, burada bayramda ailesine gidemeyen yaşlı ve çocuklarla görüştü.

Bakan Yardımcısı Duran, yaşlıların bayramlarını kutlayarak çiçekler hediye ettikten sonra bir süre yaşlılarla sohbet etti. Ardından huzur evinde kalan yaşlıların yaptığı el emeği göz nuru eserleri inceleyen Bakan Yardımcısı Duran, yaşlı bocce takımıyla da maç yaptı.

Ziyaret sonrası konuşan Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran “Ülke olarak bir pandemi sürecinden çıktık. Umuyorum ki çıktık. Bu süreçte yaşlılarımızla bir araya gelemedik ve onları ziyaret edemedik. Pandemi sonrası onlarla bir araya gelerek hal hatır soralım, dualarını alalım istedik. Aileleri olanlar gitti. Aileleri olmayanlar burada kaldılar. Bizde devletimizin onların ailesi olduğunu bizimde çocukları olduğunu göstermek istedik. Gelip ellerini öptük, dualarını aldık. Ziyaretimiz bu yöndeydi” dedi.

Duran Neriman Çilingir huzur evi ziyaretinin ardından Muharrem Sancaklı Huzurevi, Fehmi Öney Çocuk Evleri sitesini de ziyaret ederek burada ki çocuklarla voleybol maçı yaptı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız