220 kiloluk domuz avcıya böyle saldırdı! Panik anları kamerada

6 aylık domuz avı yasağı öncesinde av yapan gruptan bir kişiye yaklaşık 220 kilogram ağırlığındaki domuzun saldırması avcılar tarafından görüntülendi.

22.02.2022 - 09:15
Haber Merkezi
2297

Bilecik'te yapmış oldukları domuz avını görüntüleyen İslam Arar Postası üyeleri 6 aylık domuz avı yasağı öncesi son kez araziye çıktı. Avda Okluca- İlyasça köyleri arasında 220 kiloluk dev domuzu gören avcılar, ateş etti. Yaralanan domuz bir avcı üzerine koşmaya başladı. Avcı gelen domuzdan son anda kaçarak, kendini kurtardı.

 

220 kiloluk domuz avcıya böyle saldırdı

"VURMAK İÇİN BÜYÜK UĞRAŞ VERDİK"

220 kiloluk domuzun kendilerini sabahtan beri uğraştıklarını anlatan avcı İslam Arar, "İslam Arar Postası olarak son avımız güzel oldu. Şimdi 6 ay domuz avı yasağı başladı. Bu domuzu vurmak için büyük uğraş verdik" dedi.

220 kiloluk domuz avcıya böyle saldırdı

YETKİLİLERE SESLENDİ

Açıklamasının devamında yetkililere seslenen Arar, "Domuz avında tüfeğe koyulan takozları serbest bıraksınlar. Şimdi bizim tüfeklerde 6 yerine takoz koyunca 3 mermi alıyor. 3 mermi de böylesi büyük bir domuzu yere yatırmaya yetmiyor. İslam Arar Postası olarak tüm abilerim kardeşleri olarak iyi bir av sezonu geçirdik" ifadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız