Düzceli Mesih'den 'Noel' vizesi...

Kendini ‘Mesih’ ilan eden Hasan Mezarcı bir sosyal medya paylaşımıyla Noel’i kutladı. Geçtiğimiz yıl Noel’i kendi doğum günü olarak kutlayarak gündeme gelen Mezarcı bu yıl daha sade bir kutlama yaptı.

26.12.2023 - 19:41
Kaynak: Haber Merkezi
1281
1

Düzceli Mesih Hasan Mezarcı paylaşımında şunları dile getirdi:

“Evet, bir yıl daha geçti ve yeni bir Noel daha geldi. Şimdi Yahudi, Hıristiyan, Müslüman, Budist, Hindu, Şamanist, Zerdüşt, Deist, ateist, agnostik, inanan, inanmayan ayırmadan; hangi amaç, inanç ve niyetle olursa olsun, Noel kutlayan ve Noel takvimine göre yılbaşı kutlayan; Noel ve yılbaşı kutlamalarını küresel bir şölene ve bayrama dönüştüren, bu küresel coşkuyu paylaşan, yaşayan, yaşatan herkese çok çok teşekkür ediyorum.

İnşallah bu Noel kutlamaları ve yılbaşı kutlamaları, küresel bir barışa, kardeşliğe vesile olur. Dünya daha güzel, daha yaşanılabilir bir hale gelir. Bu inanç, dua ve temenni ile bu yıl Noel'i teberrüken kutluyorum ve her yıl olduğu gibi adet yerini bulsun diye mütevazi Noel pastamı kesiyorum. Noeliniz kutlu olsun. Teşekkür ediyorum cocuklar.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Akcakocali
    Akcakocali
    27.12.2023 06:48

    Bir delinin öyküsü....neydin ne ildun be mezarcı,Allah akıl fikir ihsan eylesin sana...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız