Emniyet Müdüründen cemiyete ziyaret

Düzce İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Düzce Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Düzce'nin asayiş durumuyla ilgili önemli konular üzerine samimi bir sohbet gerçekleştirildi.

Emniyet Müdüründen cemiyete ziyaret
14.11.2023 - 18:19
Haber Merkezi
497

Düzce İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, şube müdürleriyle birlikte Düzce Gazeteciler Cemiyeti ziyaret etti. Cemiyet Başkanı İslam Keleş, Başkan Vekili Sadullah Ünsal, yönetim kurulu ve cemiyet üyelerinin hazır bulunduğu ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

İl Emniyet Müdürü Ergüder, Düzce'nin güvenliği ve asayişinin sağlanması için yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ergüder, yerel basının önemini vurgulayarak, emniyet güçlerinin çabalarının yerel haberlerin doğru ve tarafsız bir şekilde aktarılmasında ne kadar önemli olduğunu dile getirdiler.

İslam Keleş, Düzce Gazeteciler Cemiyeti adına, Emniyet Müdürü Ergüder ve ekibine nazik ziyareti için teşekkür ederek, yerel basın ile emniyet güçleri arasındaki iş birliğinin önemini vurguladı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız