İşte o korkunç detay....

Kazada hayatını kaybeden motosiklet sürücüsünün jandarma uygulamasından kaçmak için geri manevra yaptığı esnada kazaya karıştığı öğrenilirken, o anlar araç kamerasına yansıdı.

İşte o korkunç detay....
19.03.2023 - 16:11
Güncelleme 19.03.2023 - 16:11
Haber Merkezi
3058

Gölyaka Köprübaşı Ömer Efendi Köyü’nde meydana gelen kazada hayatını kaybeden motosiklet sürücüsünün jandarma uygulamasından kaçmak için geri manevra yapması sonucu kazaya karıştığı öğrenilirken, o anlar ise bir araç kamerasına yansıdı.

Köprübaşı Ömerefendi Köyü yolu üzerinde 15 Mart 2023 tarihinde meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü Seyfettin Erdem hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden motosiklet sürücüsünün jandarma uygulamasından kaçmak için aniden geri manevra yapınca kazaya karıştığı öğrenildi.

Olay şu şekilde gelişti. Motosikleti ile Gölyaka istikametine gitmekte olan Seyfettin Erdem jandarma uygulamasını görünce durarak geri manevra yapmak istedi. Bu sırada aynı istikamete gitmekte olan Nihat M. İdaresindeki otomobilin önüne çıkan motosiklet sürücüsü otomobilin kendisine çarpması sonucu ağır yaralandı. Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılan motosiklet sürücüsü tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kaza anı ise otomobilin araç kamerasına an be an yansıdı.


Editör: N. Cingirt