Tamir edilen elektrikli bisiklete çarpıp kaçtı 1 yaralı

Kamyonet tamir halinde olan elektrikli bisiklete çarptı. Güvenlik kameralarına yansıyan kazada elektrikli bisikleti tamir eden 2 kişi son anda kaçmayı başarırken 1 kişi kamyonet ile elektrikli bisiklet arasında kalarak yaralandı...

Tamir edilen elektrikli bisiklete çarpıp kaçtı 1 yaralı
28.01.2023 - 11:17
Güncelleme 28.01.2023 - 11:27
Kaynak: Haber Merkezi
1748

Ağa Mahallesi’nde meydana gelen kazada bir kamyonet tamir halinde olan elektrikli bisiklete çarptı. Güvenlik kameralarına yansıyan kazada elektrikli bisikleti tamir eden 2 kişi son anda kaçmayı başarırken 1 kişi kamyonet ile elektrikli bisiklet arasında kalarak yaralandı. Kamyonet şoförü ise olay yerinden kaçtı.

Kaza sabah saatlerinde Ağa Mahallesi’nde meydana geldi. Muhammed Tok, Ağa Mahallesi’nde bulunan bir iş yerinin önünde elektrikli bisikletini tamir etmek 2 kişi ile birlikte çalışma yaparken, sürücüsü henüz tespit edilemeyen 35 ZKE 795 plakalı kamyonet kontrolden çıkarak tamirat yapan 3 kişinin üzerine doğru gitti.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntüde kamyoneti fark eden iki kişi son anda kamyonetin önünden kaçarken, Muhammed Tok ise kamyonet ve elektrikli bisiklet arasında kalarak yaralandı. Yaralı sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınırken, kamyonet sürücüsü ise olay yerinden kaçtı. Kazayla ilgili olarak soruşturma başlatılırken, kaçan kamyonet sürücüsünün tespiti için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

 

 


Editör: N. Cingirt