Fiziki takiple yakalandı....

Yaklaşık 1 yıl önce, bir kahvehanede çıkan tartışmada Murat U'yu vurarak kaçan Güven G, yapılan fiziki takip sonucunda Sakarya'da yakalandı.

Fiziki takiple yakalandı....
16.01.2023 - 10:49
Kaynak: Haber Merkezi
1791

Yaklaşık 1 yıl önce, Gümüşova'da bir kahvehanede çıkan tatışmada Murat U'yu vurarak kaçan Güven G, yapılan fiziki takip sonucunda Sakarya'da yakalandı.

OLAY!

19 Mart 2022 tarihinde, Gümüşova'da bir kahvehanede, Gümüşova eski Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet G. ile Murat U. arasında tartışma çıkmış, tartışma sırasında kahvede bulunan Muhammet G'nin yeğeni Güven G. silahla Murat U'yu vurmuştu.

Alınan bilgiye göre, Gümüşova ilçe merkezinde bulunan bir kahvehanede dün akşam meydana gelen olayda, Muhammet G. ile Murat U. arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Olay sonrası Muhammet G ve Güven G. olay yerinden kaçmıştı.

SAKARYA'DA YAKALANDI

Olayın ardından kayıplara karışan Cinayet zanlısı Güven G.'yi arama çalışması başlatılmıştı. Güven G. yaklaşık 1 yıl sonra Sakarya'da sürdürülen fiziki takip sonrasında yakalandı.

Düzce Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekiplerine teslim edilen şüphelinin Düzce emniyetindeki sorgısunun ardından gün içinde hakim karşısına çıkarılması bekleniyor.


Editör: N. Cingirt