Ertan Taşlı güven tazeledi

Düzce Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, olağan genel kurulda delegelerin oy birliği ile yeniden başkanlığı seçildi.

Ertan Taşlı güven tazeledi
15.01.2023 - 16:32
Haber Merkezi
328

Gençlik ve Spor Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılan genel kurulda bir konuşma yapan Taşlı, Kooperatifin bugüne kadar yaptığı hizmetleri anlattı. 16 yıl önce kredi veremeyen kooperatif devraldıklarını anlatan Taşlı, “Gerek pandemi döneminde, gerekse son dönemde yaşanan ekonomik sıkıntıda esnafımıza gereken finansman desteği sağlanmıştır. Her zaman esnafımızın yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Bizlere güvenen üyelerimi mahcup etmedik, bundan sonra da etmeyeceğiz” dedi.

Esnafa yönelik finansman desteği limitinin 350 bin liradan 500 bin liraya yükseltildiğini belirten Taşlı, Düzce’de 394 milyon lira kredi dağıttık. Şartları uygun her esnafa kredi veriyoruz. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Genel Başkanımız Abdülkadir Akgül’e, Halk Bankası yöneticilerine esnafımıza sağladıkları destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından seçime geçildi.

Ertan Taşlı, üyelerin oy birliği ile yeniden başkanlığa seçilirken, Yönetim Kurulu Orhan Yılmaz, Atilla Şişman, Rasim Bekar ve Cemal Ercan’dan oluştu.

Denetim Kurulu’na ise Mustafa Armutcu ile Muhammed Şahin seçildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız