Samanlıkta çıkan yangın eve sıçradı 1 itfaiye eri yaralandı

Bir evin samanlığında çıkan yangın eve sıçradı. Samanlık tamamen yanarken, eve sıçrayan yangın kısa sürede söndürüldü. Yangını söndürmeye çalışan bir itfaiye eri, samanlığın çatısından düşerek yaralandı.

Samanlıkta çıkan yangın eve sıçradı 1 itfaiye eri yaralandı
15.01.2023 - 13:34
Kaynak: Haber Merkezi
1050

Muradiye Mengencik köyünde bir evin samanlığında çıkan yangın eve sıçradı. Samanlık tamamen yanarken, eve sıçrayan yangın kısa sürede söndürüldü. Yangını söndürmeye çalışan bir itfaiye eri, samanlığın çatısından düşerek yaralandı.

Olay Muradiye Mengencik Köyü’nde meydana geldi. Adnan Acar’a ait evin yanında bulunan samanlıkta henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın eve sıçradı. Olay yerine giden Düzce İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ilk olarak eve sıçrayan yangını söndürerek büyümesini önlediler. Ardından samanlıktaki yangını söndürmeye çalışan bir itfaiye eri samanlığın çatısından düşerek yaralandı. Yaralı itfaiye eri vatandaşların yardımıyla ambulansa bindirilerek Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yangında samanlık tamamen kullanılmaz hale gelirken, olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

 


Editör: N. Cingirt