Uyuşturucu tacirleri suçüstü yakalandı

İstanbul ilinden getirdikleri uyuşturucu maddeleri Düzce’de satmaya çalışan 1’i kadın 7 kişi polisin yaptığı başarılı operasyonla yakalandı. Şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edildiler.

Uyuşturucu tacirleri suçüstü yakalandı
20.12.2022 - 20:53
Güncelleme 20.12.2022 - 20:54
Haber Merkezi
909

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekipleri başarılı bir çalışmaya imza attı. Polis ekiplerinin yaptığı fiziki ve teknik takip sonucu İstanbul ilinden temin ettikleri uyuşturucu maddeleri Düzce’ye getirerek piyasaya sürmeye çalışan 1’i kadın 7 kişi yapılan operasyonla yakalandı. Operasyonda yakalanan F.T., S.T., F.G., H.D., O.T., M.K. ve Ö.B. isimli şahısların evlerinde ve araçlarında yapılan aramada 12 parça halinde 1 kilo 56 gram Metamfetamin, 161 adet Ecstasy hap, 2 parça halinde 20 gram Bonzai, 10 adet Sentetik Ecza Hap, 12 gram Esrar ve 1 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 52 fişek ele geçirildi. Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan göz altına alınan 7 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edildi.

Ayrıca bu kişilerden uyuşturucu temin eden 6 kişi hakkında da adli işlem yapıldı. Bu kişiler adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.


Editör: N. Cingirt