Bisiklet sürücüsü hayatını kaybetti

Otomobilin çarptığı elektrikli bisiklet sürücüsü hayatını kaybetti. Yabancı uyruklu olduğu tahmin edilen elektrikli bisiklet sürücüsünün kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Bisiklet sürücüsü hayatını kaybetti
15.11.2022 - 18:53
Güncelleme 16.11.2022 - 07:25
Haber Merkezi
2600

Çerkez Taşköprü sapağında otomobilin çarptığı elektrikli bisiklet sürücüsü hayatını kaybetti. Yabancı uyruklu olduğu tahmin edilen elektrikli bisiklet sürücüsünün kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

 

Kaza 17.30 sıralarında D-100 karayolu Çerkez Taşköprü sapağında meydana geldi. İstanbul istikametine gitmekte olan Göksel Çalışkan idaresindeki VSHC81 otomobil, ışıklı kavşağa geldiğinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu önce orta refüjde bulunan taşlara ardından ise aynı istikamete gitmekte olan ve kimliği belirlenemeyen elektrikli bisiklet sürücüsüne çarptı.

 

Kazada otomobil sürücüsü Göksel Çalışkan ile aynı araçta bulunan Nigar Çalışkan yaralanırken, elektrikli bisiklet sürücüsü hayatını kaybetti. Yabancı uyruklu olduğu tahmin edilen elektirikli bisiklet sürücüsünün üzerinden telefon ve kimlik çıkmayınca kimliği belirlenemedi. Hayatını kaybeden sürücünün kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlatılırken, olayla ilgili olarak incelemelerin sürdüğü öğrenildi.

 


Editör: N. Cingirt