Ayşe Yüksel Survivor’da çeyrek finalde

Ünlü televizyoncu Acun Ilıca’nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2022 All Star yarışmasına dahil olan Düzceli Ayşe Yüksel, Atakan Arslan’ın elenmesi sonucu çeyrek finale kalma başarısını gösterdi.

Ayşe Yüksel Survivor’da çeyrek finalde
16.06.2022 - 07:15
Haber Merkezi
1774
1

TV8 ekranlarında yayınlanan ve bu yıl Survivor 2022 All Star yarışması olarak ekranlara gelen Survivor’da birbirinden ünlü ve başarılı yarışmacılar boy gösterdi. Yaklaşık 3 aydır devam eden yarışmalar sonucunda All Star kadrosuna dahil olan Düzceli Ayşe Yüksel’de bir çok yarışmada başarı göstererek halkın sevgisini kazandı. Yarışma boyunca bir çok kez eleme potasına giren ve seyirci desteği ile Survivor adasında kalan Ayşe Yüksel, geçtiğimiz akşam yapılan eleme sonucunda Atakan Arslan’ın elenmesi ile son 8 içinde kalarak çeyrek finale yükseldi.

Survivor'da Dominik'teki son oylama bu akşam yapılacak. Toplu oylama sonrası Dominik'teki bütün elemeler bu oylamadan yapılacak. İstanbul'a gidecek 4'lü yarınki toplu oylama sonrası belli olacak. Dominik'te bir daha oylama yapılmayacak. Ayrıca bugün otomobil oyunu oynanacak.


Editör: N. Cingirt