'Mesih yılbaşını Düzce'de kutladı'

Hasan Mezarcı yılbaşını kutladığı görüntüleri yayınladı!

26.12.2021 - 10:25
Özel Haber
2280
1

Kendisini 'Mesih' ilan eden eski Akyazı müftüsü Hasan Mezarcı, " Mesih bu akşam 2021 Noelini şahitleriyle birlikte Düzce'deki evinde kutluyor" açıklaması ile yılbaşını kutladığı videosunu paylaştı.

28 Şubat döneminde gördüğü işkenceler sebebi ile akli melekelerini yitiren ve kendisini 'Mesih' ilan Hasan Mezarcı, yılbaşını kutlarken kaydettiği görüntülerini paylaştı.

'Mesih yılbaşını Düzce'de kutladı'
Mezarcı paylaşımında şu mesajı verdi: "Bugün Noel (Mesihin doğum günü) bayramı. Kalpleriniz kutsal ruhla dolsun; gönüllerinizde Rûhülkudüs Mesih rüzgarı essin; Noel bayramınız kutlu, her gününüz mutlu olsun. Sizi seviyorum çocuklar!."


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • .
    .
    27.12.2021 09:20

    siz hangi dine mensupsunuz da mesihiniz bu dangalak? sorsak müslümansınız ancak İsa Aslm'a verilmiş olan bir makamı delilere meczuplara yada taklidini yapanlara yakışıtırıyorsunuz! ne cahilsiniz be kardeşim yazık!!!

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız