Yüzlerce kişi doğa yürüyüşünde buluştu

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen 'Düzce Yürüyor, Yüzler Gülüyor' projesi kapsamında yüzlerce kişi doğa yürüyüşünde bir araya geldi.

Yüzlerce kişi doğa yürüyüşünde buluştu
29.08.2021 - 13:49
İHA
876

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen 'Düzce Yürüyor, Yüzler Gülüyor' projesi kapsamında yüzlerce kişi doğa yürüyüşünde bir araya geldi.

Korona virüs salgını sonrasında normalleşme bir yandan devam ederken, bir yandan da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün başlattığı 'Düzce yürüyor, yüzler gülüyor' projesi devam ediyor. Doğal yaşam alanlarında doğa yürüyüşü etkinliği kapsamında daha önce binlerce kişi ile çeşitli parkurlarda yürüyüş gerçekleştirilmişti. Bu hafta salgından uzakta doğal hayatla buluşma noktalarından birisi olarak görülen projede yüzlerce kişi Bahçeşehir bölgesinde bulunan Kent Ormanı'nda buluştu. Orman içerisinde temiz hava ile buluşan yüzlerce kişi doğa yürüyüşlerinin iyi olduğunu projeyi başlattıkları için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne teşekkürlerini ilettiklerini belirttiler.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız