ZEYNEP SARE’NİN YARDIM KUTUSU ÇALINDI

ZEYNEP SARE’NİN YARDIM KUTUSU ÇALINDI
30.07.2021 - 08:59
Özel Haber
1472

SMA tip-1 hastalğı ile mücadele eden ve zaman karşı yarışan Zeynep Sare’nin Anıtpark meydanında bulunan kermes alanından kimliği belirsiz kişi yada kişiler yardım kutusunu çaldılar.

SMA Tip-1 hastası olan daha 2 yaşına bile girmemiş Zeynep Sare için Düzce seferber olmuştu. Sadece Düzce değil Türkiye neredeyse seferber olmuştu. Gönüllüler, çeşitli organizasyonlarla ve etkinliklerle Zeynep Sare’nin tedavisi için gereken paranın toplanması için gereken parayı toplamaya çalışıyordu. Ancak bu akşam saatlerinde Anıtpark Meydanında bulunan kermes alanından kanları donduran haber geldi. Minik Zeynep Sare’nin tedavisi için kurulan kermes alanından yardım kutusu kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından çalındı. İnsanlıktan nasibini almamış kişi yada kişilerce yapılan hırsızlık olayının ardından polis ekipleri hırsızlığı yapan kişi yada kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. Çevrede bulunan kameraları ve mobese4kameralarını inceleyen ekipler, hırsızlık olayını aydınlatmak için çalışma başlattı.

Haberin duyulmasının ardından vatandaşlar; “Hırsızlık olayı yapanlara beddua ederek; “vicdanınız kurusun. Sizi yetiştirenlere yazıklar olsun” yorumu yaptılar.  

Haber: Selçuk AKYOL


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız