OXİJEN TV BÜYÜYOR

28 Şubat 2019’da yayın hayatına başlayan ve başladığı günden bu yana büyümesini sürdüren Oxijen TV, yeni yayın dönemine yeni stüdyosunda, yeni yüzlerle başlayacak.

16.07.2021 - 06:08
Haber Merkezi
1092

Oxijen Medya bünyesinde kurulan ekibin en genç üyesi olan Oxijen TV, 2 yılda büyük adımlar attı.  Bölgesel yayın yapmaya başlayan Oxijen TV, yeni kurulan Oxijen TV Stüdyolarından yayın hayatına devam ediyor. Yeni yayın döneminde, yepyeni bir stüdyodan, yepyeni yüzlerle ve farklı programlarla Düzce’nin ve bölgenin gündemini belirleyecek olan Oxijen TV, başarılı kadrosuyla, adım adım yükselmeye devam ediyor. 


EKİBİN HER TUĞLADA EMEĞİ VAR
Yayın kalitesini her geçen gün artırarak büyüyen Oxijen TV, yeni stüdyonun yapım aşamasında tüm ekibiyle birlikte çalışarak emek verdi. Her taşında, her tuğlasında Oxijen TV personelinin de emeği bulunan stüdyo iki ay gibi kısa sürede ulusal yayın stüdyolarıyla yarışacak hale getirildi.

İki ayrı yayın odasından oluşan Oxijen TV stüdyoları, yeni ses sistemi, yeni ışık sistemi, yeni ana kumandasıyla baştan sona yenilendi ve yeni yayın döneminde çeşitli programlarla bölge halkının karşısına çıkacak.  

Her türlü yeniliğe, her yeni teknolojiye ayak uyduran ve yaptığı işi en iyi şekilde yapmak isteyen Oxijen Medya olarak, halkımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız