Haftalar sonra yasaksız ilk Cumartesi

Haftalar sonra yasağın olmadığı ilk Cumartesi günü Düzce sokakları doldu taştı. Güzel havayı fırsat bilen Düzceliler, sabah saatlerinden itibaren insanlar dışarıya çıkmaya başladı

Haftalar sonra yasaksız ilk Cumartesi
5.06.2021 - 22:07
828

Kademeli normalleşme süreci kapsamında 1 Haziran tarihinden itibaren hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında esnemeye gidildi ve Cumartesi günü uygulanan yasak kaldırıldı. Alınan kararda Cumartesi günü saat 22.00'a kadar sokağa çıkma yasağı olmayacak. Saat 22.00 itibariyle tüm Türkiye'de yasak kararı uygulanmaya başlanacak ve Pazartesi günü 05.00'e kadar sürecek.
Haftalar sonra yasağın uygulanmadığı ilk Cumartesi günü , sabah saatlerinden itibaren insanlar kendilerini sokağa attılar. Cumartesi günü, yasağının kalkması, havaların ısınması ve hafta sonunu içeren bir gün olmasından sebep değerlendirilecek günlerden bir tanesi oldu.
İstanbul caddesi, Spor sokak başta olmak üzere Düzceliler ihtiyaç görmek için alış veriş noktalarına yöneldi. Önümüzdeki haftalarda yaz ayının geldiğini daha da hissedeceğimiz günlerde dışarıdaki görüntünün nasıl olacağı merak konusu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız