Cehennem sıcakları gidiyor, yağış geliyor!

 Meteoroloji Genel Müdürülüğünden yapılan açıklamaya göre Cumartesi günü Düzce, Bolu, Karabük, Zonguldak ve Bartın çevrelerinde yerel olarak kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. 

Cehennem sıcakları gidiyor, yağış geliyor!
2.07.2021 - 17:01
Haber Merkezi
5656

Aralıklı ve yerel olarak Pazar günü akşam saatlerine kadar devam etmesi beklenen kuvvetli yağışların, sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, dolu ve hortum gibi olumsuzluklara yol açabileceği belirtildi. 

Düzce ve çevresinde  yarın saat 10.00’dan Pazar günü akşam saat 19.00’a kadar gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Meteorolojiden yapılan açıklama şöyle:

Yapılan son değerlendirmelere göre; 03.07.2021 Cumartesi günü Batı Karadeniz (Bolu. Düzce, Karabük, Zonguldak, Bartın.) çevrelerinde yerel olarak kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Aralıklı ve yerel olarak Pazar günü akşam saatlerine kadar devem etmesi beklenen kuvvetli yağışların oluşturabileceği sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, dolu, yağış anında kuvvetli rüzgar ve hortum gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Hadisesinin Şiddeti: : Kuvvetli Yağış

Başlama-Bitiş Zamanı: : 03.07.2021 10:00-04.07.2021 19:00

Oluşması Muhtemel Riskler: : Sel - Su Baskini - Yıldırım Ulaşımda Aksamalar


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız