Alim'den 5 gündür haber yok!

Alim Dayı(24), işe gidiyorum diyerek çıktığı evine bir daha dönmedi. 4 gündür haber alınmayan gencin ailesi kayıp başvurusunda bulundu.

Alim'den 5 gündür haber yok!
19.06.2022 - 06:15
Haber Merkezi
1139

Bolu’da bir maden ocağında çalışan ve Karabük'ün Yenice ilçesi Şirinköy'de ikamet eden Alim Dayı(24), işe gidiyorum diyerek çıktığı evine bir daha dönmedi. 4 gündür haber alınmayan gencin ailesi kayıp başvurusunda bulundu.

Edinilen bilgiye göre  Bolu’da bir maden ocağında çalışan Alim Dayı(24) geçtiğimiz hafta sonu izne ayrılarak Yenice’ye bağlı Şirinköy Köyü Ömerbaşoğlu Mahallesindeki evine geldi. Çarşamba günü de maaşını çekme ve işe gitme bahanesi ile evinden ayrılarak Karabük’e gelen Dayı, bir süre sonra telefonunu kapattı. Gencin iş kıyafetlerini köyde yolun kenarında bulan eşi, durumu ailesine bildirdi. Kendisinden haber alınamaması üzerine ailesi ve yakınları jandarma ve polise giderek kayıp başvurusunda bulundu.

Ekiplerin 24 yaşındaki genci arama çalışmaları sürüyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız