Depremzede Zeynep’e doğum günü sürprizi

Ailesiyle birlikte Akçakoca Öğretmenevin ’de konaklayan depremzede Zeynep Rana'ya doğum günü sürprizi…

Depremzede Zeynep’e doğum günü sürprizi
20.02.2023 - 18:48
Kaynak: Haber Merkezi
1853
1

Kahramanmaraş merkezli 11 ili kapsayan büyük deprem felaketinin yaşandığı illerden Akçakoca ilçesine  gelen ve öğretmenevinde konuk edilen depremzede aileleri ziyaret eden CHP Akçakoca  İlçe teşkilatı,  depremzede ailelere moral ve motivasyon desteği  sağlamaya çalışıyor.

On binlerce canın yitirildiği  büyük felaketin ardından yaşanan acıları sarmak için ülke olarak başlatılan seferberlik kapsamında Akçakoca’da konuk edilen  ailelere moral ve motivasyon desteği  sağlamak  , kendileri için neler yapabileceklerini bir eksiklerinin olup olmadıklarını ilk ağızdan öğrenmek amacıyla bir ziyarette bulunduklarını belirten CHP Akçakoca  İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz “ Kahramanmaraş, Şanlıurfa ,Malatya ve Hatay'da meydana gelen deprem felaketinde ilçemizdeki öğretmenevinde konaklayan depremzedeleri ziyarete gittik. İhtiyaçları doğrultusunda eksiklerini not alarak tedarik etmeye çalıştık.

Aynı zamanda 12 yaşına girdiğini öğrendiğimiz  Zeynep Rana'ya sürpriz yaparak beraberimizde getirdiğimiz doğum günü pastasını kestik. Yaşadıkları kötü günleri bir nebze de olsa unutmalarını sağlamak bizleri çok sevindirdi. Elimizden gelen desteği sürdüreceğimizin sözünü verdik. Elbette bu kötü günler geçecek, devlet millet işbirliğinde yaşanan kötü günlerin izlerini hızla silerek güzel günleri hep beraber karşılayacağız.” dedi.


Editör: N. Cingirt