Trakya'dan Karadeniz'e dostluk köprüsü...

Edirne iline bağlı Uzunköprü ilçesi TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akalın, Meclis Başkanı Erkan Bakır Yönetim Kurulu üyesi İnanç Sülüş ve Meclis üyeleri Mustafa Alaş, Rıdvan Taylı, Tahsin Haskırım Hüseyin Türkkan ve Genel Sekreter Hasan H. Küçükkaptan Akçakoca TSO’ya ziyarette bulundular.

Trakya'dan Karadeniz'e dostluk köprüsü...
10.11.2022 - 19:19
Güncelleme 11.11.2022 - 08:33
Haber Merkezi
374

 

Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akalın, Meclis Başkanı Erkan Bakır Yönetim Kurulu üyesi İnanç Sülüş ve Meclis üyeleri Mustafa Alaş, Rıdvan Taylı, Tahsin Haskırım Hüseyin Türkkan ve Genel Sekreter Hasan H. Küçükkaptan Akçakoca TSO’ya ziyarette bulundular.

Misafirleri Oda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet N. Pazvant, Meclis Başkanı Nusret Kırma, Yönetim Kurulu üyesi Hakan Solak, Ömer Levent Bilgin, Meclis Üyelerimiz Hakan Köse, İlhan Özdemir, Serhat Topuz, Sevdakar Reçber, Burak Tuzcu ve Genel Sekreter Kemal Başar oda personeli Melike Özdemir tarafından Turkuaz Beach Otelde kahvaltı eşliğinde karşılandılar.

Kahvaltıda Başkanlar tarafından her iki ilçenin ekonomik yapıları ile ticari faaliyetleri hakkında geniş bilgi paylaşımının ardından, yapılacak ortak ticari faaliyetler ile projeler üzerinde duruldu. Akabinde kardeş oda protokolü ile ticari faaliyetlerin yapılmasına yönelik bu birlikteliğin genişletilmesine karar verildi.

Her iki başkan, bir birlerine ilçelerini simgeleyen hediyeler verdiler.


Editör: N. Cingirt