Akçakoca'dan 3 bin kasa palamut çıktı

Edinilen Düzce haberine göre Akçakoca'dan 3 bin kasa palamut çıktı Palamut fiyatı 80 liradan 60 liraya düştü Batı Karadeniz bölgesinde avlanan balıkçılar, kasalarca balıkla Akçakoca balıkçı barınağına geldi.

Akçakoca'dan 3 bin kasa palamut çıktı
10.09.2022 - 20:55
Haber Merkezi
2032
1

Batı Karadeniz bölgesinde avlanan balıkçılar, kasalarca balıkla Akçakoca balıkçı barınağına geldi. 3 bin kasa palamut diğer şehirlere sevk edildi.


Balıkçılar ağlarını palamut ile doldurdu, kasa kasa palamut Akçakoca limanına indirildi. 3 bin kasa palamut ile limana gelen balıkçı Ferhat Küçük, “Balık bol olmasını umuyoruz. Hava şartları müsaade ettiği sürece bol balık çıkacak” dedi.


Küçük, palamudun fiyatının 80 liradan 60 liraya gerilediğini söyledi. Başka bir balıkçı ise, fiyatın 60 liraya kadar düştüğünü, daha da düşebilmesi için yakıt fiyatı ve nakliye ücretinin düşmesi gerektiğini söyledi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • AKÇAKOCALI
    AKÇAKOCALI
    11.09.2022 08:59

    Akçakocaya ne faydası var Akçakoca kaça yiyiyor balığı denizde daha karaya inmeden balık satılıyor.Balıkçıları anlamak mümkün değil canları pahasına balık tutmaya çalışıyorlar matrabaza veriyorlar 50 tl den verdikleri balık tezgahta 80 tl ye satılıyor.Zahmetsiz para kendileri kooperatif adı altında neden satamıyorlar Akçakocada 5 matrabaza teslim olmuşlar bu nasıl mantık koop başkanı neden sahiplenmiyor kendilerine yer yapsınlar hem vatandaş ucuz balkı yer hemde kendileri daha fazla para kazan

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız