Nursen Yanmaz çocuklarla fidan dikti

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz’ın katılımlarıyla öğrencilerle birlikte fidan dikimi gerçekleştirildi.

Nursen Yanmaz çocuklarla fidan dikti
14.06.2022 - 07:30
Güncelleme 14.06.2022 - 18:45
Haber Merkezi
514

Daha yeşil bir görünüme kavuşturmak ve öğrencilere ağaç sevgisini aşılamak için ağaçlandırma çalışmaları çerçevesinde öğrenciler ile birlikte hareket ettiklerini belirterek fidan dikimi gerçekleştirdiklerini söyleyen Akçakoca Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz; 

“ Akçakoca Belediyesi altyapı çalışmaları kadar çevre ile ilgili çalışmalara da önem vermektedir. Hedefimiz Akçakoca’yı görünümüyle ve havasıyla daha da yaşanabilir bir ilçe haline getirmek ve gelecek nesillere yaşanabilir bir ilçe bırakmaktır.  Belediyemiz ağaçlandırma yapılacak olan alanların alt yapısını hazırlarken, dikimi gerçekleştiren öğrencilerimiz de ağaçların bakımlarını üstlenerek, çevrecilik bilincini kazanmaktadır" diye konuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız