TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Tarihi Pazarı Gezidi

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Tarihi Pazarı Gezidi
7.02.2022 - 10:00
Haber Merkezi
379

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, Akçakoca’ya gezi düzenledi. Yukarı mahalle tarihi pazarını gezen gurup Tar-Mah-Der Başkanı Gülten Özdeş ve esnafla görüştü.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Tar-Mah-Der Başkanı Gülten Özdeş ; " Bu gün Akçakoca Tarihi Çarşımızda belki hava çok soğuktu ama, içimizi ısıtacak kadar sıcak konuklarımız vardı.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Günseli ÖZEN ,TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üst Kurul üyesi sayın Fatma AYDOĞDU ,TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı sayın Serap KÜÇÜK ve Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri hanımefendiler ile güzel bir gün geçirdik. Biz, anlatmaya bıkmadığımız Tarihi Mahalle projemizi ve büyük hayallerinizle süsleyip, kadın emeğine değer katmak üzere yine kadınlarla kurduğumuz Bakır Tencereliler Kadın Üretim ve İşletme Kooperatifimizi anlattık, onlarda sabırla bizi dinlediler. Samimiyetle bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşıp, bizi yüreklendirdiler. Daha yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var biliyoruz ama, Türkiye de elimizden tutacak bir çok kız kardeşimizin olduğunu da biliyoruz. Bu da bize güç veriyor. Hoş geldiniz kız kardeşlerimiz, yine bekleriz.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız