Duygu Aydoğan Mazbatasını Aldı...

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Duygu Aydoğan, mazbatasını alarak, makamına oturdu.

Duygu Aydoğan Mazbatasını Aldı...
15.01.2022 - 05:39
Haber Merkezi
1194

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçilen Duygu Aydoğan, görevine başladı.

Cuma günü, İlçe Seçim Kurulundan yönetim kurulu üyeleriyle mazbatasını alan Aydoğan, daha sonra  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına giderek, emekli ilçe vaizi Bilal Yılmaz'ın duaları ile birlikte göreve başladı.

Aydoğan makamında gazetecilere açıklama yaptı. Yeni dönemde her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olacaklarını belirten Aydoğan, "Bu makamlar bizim değil. Esnaf ve sanatkarlarımız bizleri layık gördü. Bu süreçte yanımızda olan, desteğini bizden esirgemeyen değerli üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu bir hizmet yarışıdır. Görevimizin zorluğu bilinci içerisindeyiz. Akçakoca  halkı bizden her türlü fedakarlığı bekliyor. Bizlerde üzerimize düşen bu görevi en iyi şekilde yaparak bizden sonra gelen yönetime layığıyla teslim etmenin hesabını yapacağız.  Esnaf ile Odamız arasında nasıl köprüyü kurabiliriz? Devletin vermiş olduğu projelerle ilgili ARGE çalışması yapıp Akçakoca’ya neler kazandırabiliriz? Yatırımcıyı nasıl çekebiliriz? bunlar ile ilgili projeler üreteceğiz. Elimizden geldiğince memleketimize faydalı işler yapmaya gayret edeceğiz” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız