YAZGAN VE AKIN’A KALDIRIM İŞGALİ TEPKİSİ

Çuhallı sahil yolunda kaldırım üstünde başlatılan Tekel Büfesi inşaatına tepki her geçen gün katlanarak büyümeye devam ediyor… 200 vatandaşın büfe inşaatını CİMER’e şikayet ettiği öğrenildi.

YAZGAN VE AKIN’A KALDIRIM İŞGALİ TEPKİSİ
13.01.2022 - 23:21
Güncelleme 15.01.2022 - 06:33
Özel Haber
6992
5

Akçakoca ilçesine bağlı Çuhallı bölgesinde sahil yolu üzerinde yapımına başlanan Tekel Büfesine tepki gösteren bölge sakinleri, kendi oylarıyla seçip belediye meclisine gönderdikleri belediye başkan yardımcısı Şenol Yazgan ile belediye encümeni Sinan Akın’a sert tepki gösterdi.

Sosyal medya yaptıkları yorumlarda, sessizliklerine; “ Vatandaş size bunun hesabını soracaktır” diyen yorumcular,” Sizin yapamadığınızı Sizin adınıza vatandaş yapmaya çalışıyor “ifadesinde bulundular.

YAPILAN YORUMLARDA ŞU İFADELERE YER VERİLDİ:

“ Çuhalının iftihar ettiği iki encümen???

İllaki Vatandaş size bunun hesabını soracaktır

Sizin yapamadığınızı Sizin adınıza vatandaş yapmaya çalışıyor

Toplamda 200 kişiye yakın Cimer'e Şikayet var

Sizde biliyorsunuz ki Bu iş buraya olmaz ama koltuk kaybetme korkusu böyle bir şey

Vatandaş Bu işin üstünden gelecekte siz hangi yüzle ortalıkta dolaşacaksınız bu merak ediliyor”

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • MYAMAN
  MYAMAN
  15.01.2022 14:24

  Gözlerini para hırsı bürümüş,yaptıkları inşaatlarla güzelim şehrin canına okumuş insanlardan hizmet beklemek tam anlamıyla acizliktir.Güzel elbiseler giyinip başkan etrafında boy gösterenlerin ilerde utanacağını düşünmekte büyük yanılgıdır.Torpil, adam kayırmaca,seçim öncesi verilen ahlaksızca vaadler belli bir toplumu içinden çıkılamaz arsız yaşam tarzına alıştırmıştır.Bedavacılık, kolaycılık,ömür boyu kazanılacak haram para insanları rahatsız etmemektedir.En son CİMER bu durumu düzeltecektir.

 • Adam
  Adam
  14.01.2022 12:00

  Adam olana söz söylenir,herkes başkan yalaması,başka bir söze gerek yok vesselam.

 • AKÇAKOCALI
  AKÇAKOCALI
  14.01.2022 09:48

  Akçakocada yapılan bu kadar olumsuzluklara karşı bu zatların koltuk ve makam uğruna sessiz kalmaları artık vatandaş hatta Çuhallılı nezninde hiçbir kıymeti kalmamıştır.

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  14.01.2022 09:06

  Undankale ve Kumsal büfeye bakın bu yapılar kaç mt2 işgal ettikleri alana bakın tüm kaldırımlar onlara tahsis edildi vatandaşa yürüme alanı kalmadı kaldırımların üzeri sundurmayla kaplandı masa sandalyeden insanlar ana yolda yürümek zorunda kalıyor.Bunlara nasıl göz yumuyorlar sessiz kalıyorlar.İşten anlamayan kişileri başa getirirsen olacağı buydu.Hiç bir tepki gösteremeyen dilsizler.Vatandaş bunlara hesabını soracak.Onlar ağaca fener assınlar iki taş döşesinler bu mu belediyecilik

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  14.01.2022 09:01

  Bizler onları seçerken yanlış kararlar karşısında dik dururlar düşüncesindeydik.Öyle tanımıştık.Öyle bilmiştik.Ama zaman içerisinde görüldü ki ne mümkün.Koltuk ve makam esiri oldular.Bu kadar olumsuzluklara sessiz kaldılar.Bu devir biter bakalım nasıl gezecekler.Nasıl anılacaklar.Tüm kaldırım işgallerine esentepe olsun ya böyle bir şey olurmu 2 kişiye peşkeş çekildi koskoca kordon çınara bakın migros açıldı az ilerde adam işgal etti kendine lokanta yaptı sarı siyahla çevirdi babasının malı gibi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız