NEVZAT ORHAN’DAN KAYMAKAM CAN’A SESLENİŞ…

NEVZAT ORHAN’DAN KAYMAKAM CAN’A SESLENİŞ…
14.11.2021 - 21:48
Haber Merkezi
1732
4

Sayın Kaymakam Beyi bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik ederiz.

Lakin Sayın Kaymakamımızı Akçakoca’daki yaşlıların engellilerin çocuklu ailelerin sağlığını tehdit eden yaşamını tehlikeye sokan oluşumları da görmelerini yetkilileri uyarmalarını ve gereğini yapmasını bekliyoruz.

Madem insan hayatı bu kadar önemli nedir bu kaldırım işgalleri masalarla sandalyelerle satıcı tezgâhına dönmüş insanlar kaldırım işgalleri nedeniyle ana yoldan yürümek zorunda bırakılmış.

Merkez Çarşıya bakın ana yol dubalarla daraltılmış sebebi araç park etmesin diye ama yine araçlar park ediyor trafik çileye dönüşmüş daraltılan bu yerler masalarla donatılmış çay ocaklarına dönüşmüş.

Dünyanın neresinde görülmüş sen ana yolu kapat ticarete dönüştür sebep bir kaç kişi para kazanacak.

Nerede millete vatandaşa saygı!

Nerede insan hakları!

Ana yolda yürümek zorunda bırakılan bu insanlara bir araç çarpsa suçlu kim?

Bu duruma sessiz kalan idareciler mi yoksa vatandaş mı?

Çınar Caddesinde aynı Çuhallı Çarşısında da aynı.

Memleket panayır yerine döndü.

Sayın Kaymakam Beyden bu konuda gereğini yapmasını bekliyoruz.

NOT: *Bu yorumu Akçakocatv’nin Akçakoca Kaymakamının “Araçları Tek Durdurup, Bi hareketine Bakar Hareket” başlıklı haberinin paylaşıldığı Akçakoca Burada grubunda gördüm ve o grupla sınırlı kalmaması için paylaştım.

Bu güzel ve duyarlı yorum için Nevzat Orhan’a teşekkürü bir borç bilirim.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • AKÇAKOCALI
  AKÇAKOCALI
  17.11.2021 19:41

  Böyle duyarlı insanları kutlamak lazım.

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  17.11.2021 18:07

  Akçakocadaki yaşanan olumsuzluklar haklı olarak dile getirilmiş şu yapılan yoruma bakınız ne kadar zavallı insanlar var bu memlekette.Adam mevki soruyor.

 • CEMİL
  CEMİL
  15.11.2021 09:04

  Maalesef ! Kaldırımları işgal süreci yeni belediye yönetimiyle başladı.Durum dahada vahim bir hal alıyor.Çınar caddesinde deniz tarafıda işgal olmaya başladı.Masa sandalye atmaları yetmedi,Kümes gibi yükseltilerde yapılmaya başladı.'' Durmak yok AKÇAKOCA, kaldırım ve Denizi kapatmaya devam ''

 • Çuhallı
  Çuhallı
  14.11.2021 23:24

  Ne anlatiyon nevzat Orhan enişten sayesinde tüm sülale MTA da binlerce lira maaş aldınız sofurunuz.bile vardı millet açken . Kalkmış akıl veriyor en son konuscak kişi sensin . Senin mevkiin ne sen kimsin ?

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız