Kopan kulağı yerine dikmek için 300 dikişi atıldı

Korku filmi gibi! Bir anda üzerine koşan köpeğin saldırısına uğrayan kızın kulağı koptu

29.09.2021 - 17:47
Güncelleme 29.09.2021 - 17:49
İHA
4347
5

Akçakoca ilçesinde ikamet ettikleri evin karşısında oyun oynayan5 yaşındaki Alaz İlhande adlı kız çocuğu, uğradığı köpek saldırısı nedeniyle dehşeti yaşadı. Bir anda kıza doğru koşan köpek, talihsiz kızın kulağını kopardı. Hemen hastaneye kaldırılan Alaz'a 300 dikişi atıldı. Acılı aile, sorumluların ceza alması için tüm yollara başvuracak.

 

KANLAR İÇERİSİNDE KALDI

26 Eylül günü Akçakoca Orhangazi Mahallesi Hamam Caddesi'ndeki evlerinin karşısında bulunan bir evin bahçesinde oynayan 5 yaşındaki Alaz İlhande, aniden kendisine doğru koşan 'Danua' cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Köpeğin saldırısında kulağı koparak kanlar içinde kalan İlhande'nin yardımına ise komşuları koştu. Olayı gören komşularının çabaları ile köpeğin elinden kurtarılan minik Alaz, ambulansla Bolu İzzet baysal Üniversite Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Kopan kulağı 300 dikiş ile yerine dikilen Alaz, tedavisinin ardından taburcu edilerek evine döndü. Dehşeti yaşayan minik Alaz'ın ailesi ise olayın herkese ibret olmasını ve bir daha kimsenin başına gelmemesini dilediler.

Korku filmi gibi! Bir anda üzerine koşan köpeğin saldırısına uğrayan kızın kulağı koptu

KULAĞINA 300 DİKİŞİ ATILDI

Dehşet anlarını anlatan baba Sinan İlhande, "Alaz, evin bahçesinde oynayan arkadaşının yanına gidiyor. Köpek olduğunu bilse gitmezdi. Köpek birden saldırıyor, yabancı gördüğü için çocuğu. O sırada komşunun çocuğu geçiyor oradan. O da bizim için bir şans. Çocuğumuzu elinden alıyor köpeğin. Yarası kulağında, yaklaşık 4 saat ameliyatta kaldı. 300'ün üzerinde dikiş atıldı. Doku kaybı var biraz" dedi.

Korku filmi gibi! Bir anda üzerine koşan köpeğin saldırısına uğrayan kızın kulağı koptu

ACILI AİLE ADALETİ ARAYACAK

Köpeğin sahiplerinden şikayetçi olduklarını belirten baba İlhande, "Hukuken gerekli mercilere gittik. Sonuna kadar adaletin peşindeyiz. Şikayette bulunduk, bizim başımıza gelen kimsenin başına gelmesin" dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  5.10.2021 01:02

  Belediye ne işe yarıyor bunu niye kimse sorgulamıyor? Acaba Belediye Başkanının ailesine böyle bir saldırı bişey olsa Akçakocada sağ köpek kalır mı? Ses veren niye yok, ses yükselten niye yok? her yer başı boş köpek dolu. Çocukların güvenliğini kim düşünüyor

 • Hilal
  Hilal
  1.10.2021 00:28

  Her yer köpek oldu dışarı çıkmaya korkuyoruz buna bir çözüm bulmayı düşünmüyorlar galiba

 • Hilal
  Hilal
  1.10.2021 00:28

  Her yer köpek oldu dışarı çıkmaya korkuyoruz buna bir çözüm bulmayı düşünmüyorlar galiba

 • Kazım Hoca
  Kazım Hoca
  30.09.2021 13:49

  Bazı iki ayaklılar,yataklarına,sofralarına aldıkları dört ayaklıları serbest bırakmasalar, yalnız veya sürü halinde sokak itleri,çocuklara ve yaşlılara saldırmasalar,kumsalı ve kaldırımları WC olarak kullanmasalar,yaratılanları,yüce YARATANımızdan ötürü seviyoruz,ammaaa!..

 • ismail serdar çakmak
  ismail serdar çakmak
  30.09.2021 13:03

  geçmiş olsun allah şifalar versin inşallah

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız