ESAT SARIOĞLU HASTANEYE KALDIRILDI

ESAT SARIOĞLU HASTANEYE KALDIRILDI
18.09.2021 - 16:02
Özel Haber
4800
2

Akçakoca cemiyet hayatının renkli kişilerinden Esat Sarıoğlu, dün gece beyne giden atar damarının pıhtı atması nedeniyle  hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Bolu İzzet Baysal Üniversitesi kalp damar kliniğine kaldırılan Esat Sarıoğlu’nun sağlık durumuyla ilgili alınan bilgiye göre, Esat Sarıoğlu’nun  şah damarındaki pıhtının başarılı bir anjıyo operasyonu ile temizlenmesi sonucu 24 saatlik kritik süreci atlattığı bilgisine ulaşıldı.

Sarıoğlu için sürecin  olumlu yönde ilerlediği ise hastane kaynaklarından gelen son dakika bilgileri arasında.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Akçakoca sakini
  Akçakoca sakini
  20.09.2021 12:29

  Öncelikle çok geçmişolsun Allah acil şifalar versin. Haberin sunuş biçimiyle ilgili de bir kaç söz etmek isterim.. "Akçakoca cemiyet hayatının renkli kişilerinden" böyle bir girişle na anlatılmak isteniyor anlamış değilim... Akçakocada nasıl bir cemiyet hayatı vardır, biz diğer canlıların haberi mi yok? Esat bey de herkes gibi, bu ilçenin normal sade bir vatandaşıdır. Akçakocada böyle bir yanlış algı var... Bazı şeyleri abartmak burada moda olmuş.. Değişelim ... Sadelik, mütevazı olmak iyidir.

 • Akçakoca sakini
  Akçakoca sakini
  18.09.2021 21:37

  Allah acil şifalar versin inşallah.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız