AKÇAKOCA'DA OTOBÜSLERE SIKI DENETİM

Son günlerde meydana gelen otobüs kazalarının ardından Akçakoca'da önlemleri arttıran Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, gece yolculuğu yapan otobüslere yönelik denetim yaparak yolcuları emniyet kemeri takmaları konusunda uyarılarda bulundu.

AKÇAKOCA'DA OTOBÜSLERE SIKI DENETİM
12.08.2021 - 20:29
Özel Haber
1249

Türkiye'de son günlerde yaşanan ve çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiği otobüs kazalarının ardından Akçakoca’da şehirler arası seyahat eden otobüsler,  denetime tabi tutuldu.

Akçakoca ilçe emniyet müdürlüğü trafik şube ekipleri , sürücülerin belgelerini kontrol ederken, otobüste seyahat eden vatandaşlar ve şoförlere uyarılarda bulundu.

Akçakoca ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, son günlerde sıkça yaşanan ve çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiği otobüs kazalarının ardından kentte otobüs kazası yaşanmaması için sürücü ve yolculara yönelik denetim gerçekleştirdi.

Ekipler, sürücülerin evraklarını incelerken, yolcuların da emniyet kemeri ve maske kullanmaları yönünde uyarılarda bulundu.


Sürücülerin belgelerini inceleyen ekipler, sürücülerden yolculuk esnasında mola ve dinlenme saatlerine dinlenip, zamanında şoför değişimi yapmalarını ve emniyet kemerlerini çıkarmamaları gerektiğini söyledi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız