Pazvant sülalesinin kadınları kahvaltıda bir araya geldi

Akçakoca cemiyet hayatının en önemli sülalelerinden bir olan Pazvant sülalesinin kadınları, bugün kahvaltıda bir araya geldi.

Pazvant sülalesinin kadınları kahvaltıda bir araya geldi
24.07.2021 - 17:26
Güncelleme 24.07.2021 - 22:47
Özel Haber
6587
3

Akçakoca cemiyet hayatının en önemli sülalelerinden bir olan Paşalar köyü kökenli  Pazvant sülalesinin kadınları, bugün kahvaltıda bir araya geldi.

Koronavirüs yasakları nedeniyle geçtiğimiz yıl ertelenen kahvaltı bu yıl, Kurban Bayramı sonrasına denk gelen ilk cumartesi günü yapıldı.

Akçakoca Belediyesi’nin MHP’li meclis üyesi Hanife Pazvant Tetik’in organize ettiği kahvaltıda bir araya gelen akrabalar, bir birleriyle hasret giderdi.

Neşe ve şakaların havada uçuştuğu kahvaltıda moral depolayan aynı sülalenin kadınları gelecek yıl yeniden bir araya gelmek için bir birlerine söz verdi.

Kahvaltı sonrası toplu hatıra fotoğrafı çekildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Vatandas
  Vatandas
  25.07.2021 21:00

  Bizim mahalledeki teyzelerin de haftaya altin gunleri war onu da haber yapabilirsiniz

 • Akcakocali
  Akcakocali
  24.07.2021 20:03

  Vay vay vay ne büyük olay ne büyük haber,harikasın akcakocatv,işte bu kafa ile sadece para için haber yaparsınız,hiç-bir zaman objectif olamazsınız,yazık,yazık,yazık....

 • Cansu
  Cansu
  24.07.2021 18:45

  Banane pazvant sülalesinin kahvaltısından. Zengin sosyete herseyi yapar. Başka haber bulamadiniz mi? Siz para mevki çıkar peşinde olan habercisiniz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız