Festivale yıldız yağmuru

Bu yıl yapılacak olan Akçakoca Festivali’ne katılacak sanatçılar belli oldu. 21-22-23 Temmuz günlerinde gerçekleşecek olan festivalde; İrem Derici, Kıraç, İsmail Türüt, Erol Şahin sahne alacak.

Festivale yıldız yağmuru
24.06.2023 - 16:31
Haber Merkezi
3884
4

3 gün sürecek olan festivalde Karadeniz müziğinin temsilcileri  Erol Şahin ve İsmail Türüt ile popüler müziğin gözde isimleri İrem Derici ve Kıraç sahne alacak.

Festivalde, yerel sanatçılarımızın ve müzik topluluklarımızın da konser vereceği öğrenilirken, festivalde konserlerin dışında 3 gün boyunca çeşitli aktivitelerin ve sürprizlerin de yapılacağı öğrenildi.

Pandemi ve doğa afetleri nedeniyle sürekli ertelenen Akçakoca Turizm Festivali’ne bu sene civar il ve ilçelerden 10 binlerce izleyicinin katılması beklenirken, bu festivali takip edecek yerel ve ulusal medya organları aracılığıyla ilçenin tanınırlığı ve bilinirliği artırılması amaçlanıyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Saadettin
  Saadettin
  25.06.2023 21:46

  Akçakoca'dan nefret ettiğim zamanlar bu festival zamanları. Boşa para harcanıyor bir faydası da yok bana göre.üç beş kişi para kazanacak diye güzelim memleketi mahvediyorsunuz.

 • Ayla Hanım
  Ayla Hanım
  25.06.2023 19:07

  Belediyenin en iyi ve ucuz projesi kişi adlarını vererek ÇINAR dikmesi geri kalanı boş boş boş

 • Ayla Hanım
  Ayla Hanım
  25.06.2023 19:07

  Belediyenin en iyi ve ucuz projesi kişi adlarını vererek ÇINAR dikmesi geri kalanı boş boş boş

 • SEDAT
  SEDAT
  24.06.2023 19:56

  EE TABİİİ KAMELYA SUDAN UCUZ SATILDI ..AZ BUÇUK PARA VAR ... İŞÇİYE VERECEK HALİ YOK TABİİ Kİ ŞARKICILARA VERECEK

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız