Limâ Suit Apart ve Limâ Kafe açıldı...

Akçakoca ticaret hayatıının iki önemli girişimcisi Sezer Lokum ve Emrah Bartan’ın ortağı oldukları Limâ Suit Apart ve Limâ Kafe, Cumartesi günü gerçekleştirilen açılışla hizmet vermeye başladı.

Limâ Suit Apart ve Limâ Kafe açıldı...
25.06.2023 - 07:13
Haber Merkezi
2588

Akçakoca ticaret hayatıının iki önemli girişimcisi Sezer Lokum ve Emrah Bartan’ın ortağı oldukları Limâ Suit Apart ve Limâ Kafenin açılışına hem protokolden hem de vatandaşlardan çok sayıda katılım gerçekleşti.

AK Parti Düzce milletvekili Ercan Öztürk, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın, CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, İYİ Parti İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun birlikte açılış kurdelesini kestiği liman içi bölgesindeki yeni nesil işletmenin açılışına yüzlerce insan katılırken, siyasi parti ve STK temsilcilerinin açılışa eksiksiz katılmaları dikkatlerden kaçmadı.

Cumartesi günü gerçekleşen açılışa siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticilerinin yanı sıra, sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarından başkanlar düzeyinde katılım sağlandı.

İlçe Müftüsü Ahmet Kuru’nın okuduğu duanın ardından milletvekili Ercan Öztürk ve Belediye Başkanı Okan Yanmaz birer konuşma yaparak hayırlı olması temennisinde bulundular.

Birlikte kesilen açılış kurdelesi sonrası davetliler bir süre masalarda oturup sohbetler ettiler. Açılışa gelen konuklara işletmeciler tarafından aralıksız olarak yiyecek ve içecek ikramları  yapıldı.

   

Kaynak: Akçakoca Haberleri


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız