Turizmde reklam böyle yapılır

Star TV’de yayınlanan milyonların takip ettiği Paramparça dizisinin aşk sahneleri Yedigöller’de çekildi. Mekânın neresi olduğu ile ilgili bilgi almak isteyen binlerce kişi Yedigöller’e akın ediyor.

Turizmde reklam böyle yapılır
28.11.2015 - 13:10
3962

 Düzce’nin de sınırları içerisinde bulunan Yedigöller, dünya gündeminden düşmüyor. Star TV’de yayınlanan milyonların takip ettiği Paramparça dizisinin aşk sahneleri Yedigöller’de çekildi. Mekânın neresi olduğu ile ilgili bilgi almak isteyen binlerce kişi Yedigöller’e akın ediyor.

 

 Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştıkları, ‘Paramparça’nın 42. bölümüne Yedigöller’de çekilen sahneler damgasını vurdu. Altan Dönmez’in yönetmenliğinde bir doğa harikası olan Yedigöller Milli Parkı’nda gerçekleşen, Cihan’ın (Erkan Petekkaya), Gülseren’e (Nurgül Yeşilçay) evlenme teklif ettiği sahne, özellikle sosyal medyada #sonbahardaask etiketiyle üst sıralara taşındı.

 

 

Bu sahnelerin çekildiği bölgeyi merak eden, özellikle yurtdışında yaşayan izleyiciler ise dizinin sosyal medya hesaplarını soru yağmuruna tuttu.

 

 

 

 

YÜRÜYÜŞ YAPIP FOTOĞRAF ÇEKTİLER

 

İzleyeciler kadar, çekim yapan oyuncular ve set ekibi de bölgeye hayran kaldı. Nurgül Yeşilçay set arasında Yedigöller Milli Parkı’nda doğa yürüyüşü yaparken Erkan Petekkaya yanından bir an olsun ayırmadığı fotoğraf makinası ile bol bol fotoğraf çekti.

 

 

REKLAM BÖYLE YAPILIR

 

Dizinin yayınlanmasının ardından #SonBahardaAsk etiketi ile binlerce kişi sosyal medyadan Yedigöller’in fotoğrafını paylaştı. Paylaşımlar sonrasında ise dizinin takipçileri Yedigöller’e akın etti.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız