Değrimenağzı plajında Melih Gökçek hazırlığı

4 gün önce yaşanan selin ardından derelerin denize taşıdığı çöpler Akçakoca Belediyesi ekiplerince temizlenmeye başladı.

Değrimenağzı  plajında Melih Gökçek hazırlığı
22.08.2014 - 15:30
3387

 

 

4 gün önce yaşanan selin ardından derelerin denize taşıdığı çöpler Akçakoca Belediyesi ekiplerince temizlenmeye başladı.

 

Temizlik çalışmasına ilk olarak yarın açılışı yapılacak olarak  eski MTA Kampının yerine yapılan  Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’nin önündeki plajdan başlayan belediye ekipleri, plajı açılaşa kadar selin getirdiği  çalı çırpı,çöp ve molozlardan arındırması bekleniyor.

 

 

Sahillere moloz, odun parçaları ve çöp yığınları birikti

 

Temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Cüneyt Yemenici yaptığı açıklamada, “ sahiller de moloz, odun parçaları ve çöp yığınlarının biriktiğini sahillerde ki çöpleri özenle temizlediklerini öncelikle yarın açılışı gerçekleştirilecek olan Ankara Büyükşehir Belediyesi Akçakoca Sosyal Tesislerinin bulunduğu plajda temizlik çalışmasının yürütüldüğünü ve gelen misafirlerin plajdan rahatlıkla yararlanabileceklerini ’’ ifade etti.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız