Sıcaktan bunalan vatandaş, kendini böyle sokağa attı!

Sıcak ve nemli havadan bunalan esnaf, berber koltuğu ile birlikte kendini sokağa attı.

Sıcaktan bunalan vatandaş, kendini böyle sokağa  attı!
26.06.2014 - 18:27
4615

 

Sıcak ve nemli havadan bunalan esnaf, berber koltuğu ile birlikte kendini sokağa attı.

 

Akçakoca’da hissedilen hava sıcaklığın 40 dereceye yükselmesi ve aşırı nemin çok yüksek olması nedeniyle, Akçakocalılar kendilerini Karadeniz’in serin sularına bırakırken, tatil yapma imkanı bulamayan çarşı esnafı ise, nemli havadan bunalınca  soluğu ağaç gölgesi ve park ve sokakta aldı.

 

Orta çarşıda kuaförlük yapan M. Akgün isimli berber esnafı ise, işyerini kapatıp gölge bir yere gitme yerine çareyi, berber koltuğu ile sokağa çıkarak rahatlama yolunu seçti.

 

İşyerinin aşırı nem ve boğucu havasından bunaldığı için nefes almak için kendisiyle birlikte sokağa çıkardığı berber koltuğuna  uzanan Akgün’ü yoldan geçenler ilgiyle izlerlerken, “Sıkıntı'dan ne yaptığını bilememek bu olsa gerek “ diye söylenmekten kendilerini alamadılar.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    Klimasiz işletme olmamalı hadi diyelim mehmet bey dışarı atabildi kendini müşteriler ne yapsın işletme sahibi mustafa beye sesleniyorum iklimlendirme cihazı akın

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız