Belediye yaza hazırız diyor ama ya kadınlar plajı…

Yaz sezonuna girdiğimiz şu günlerde, Akçakoca Belediyesi’nin plajlarda yürüttüğü temizlik çalışmaları göz doldururken,

Belediye yaza hazırız diyor ama ya kadınlar plajı…
29.05.2014 - 11:39
8221

Yaz sezonuna girdiğimiz şu günlerde, Akçakoca Belediyesi’nin plajlarda yürüttüğü temizlik çalışmaları göz doldururken, Kale plajının hazırlıklarının tamamlanmaya çalışıldığı, fakat Kadınlar Plajı’nın halinin içler acısı olduğu görüldü.

 

Çuhallı Çarşısı plajlarında Başkan Cüneyt Yemenici’nin lise öğrencileriyle birlikte yürüttüğü temizlik çalışması vatandaşın takdirini kazanırken, Kale plajında son gözden geçirmelerin yapıldığı ve plajın sezona hazır hale getirildiği görüldü.

 

 

Kale plajına komşu olan Kadınlar Plajı için aynı şeyleri söylemek biraz zor. Kadınlar plajına henüz tek bir belediye çalışanının girmemiş olduğunu, kabinlerden boşa akan su seslerini duymakla anlamanız mümkün.

 

Boşa akan sular ve yarım metreyi bulan temizlenmemiş otlarıyla kadınlar plajı, tam bir sahipsizlik abidesi olarak orta yerde duruyor.

 

 

Üstelik plajda ne maksatla tutuldukları bilinmeyen kabinlerin camları kırılarak yerlere saçılmış.

 

 

Yaz sezonu hazırlıkları yapan belediye görevlilerinin, Mayıs ayının son günlerinde olmamıza rağmen, ilçenin örnek uygulamalarından olan kadınlar plajını neden böyle bakımsız bıraktıkları, özellikle kadınların merak ettikleri bir konu.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Fahri ÇAYLAK
  Fahri ÇAYLAK
  3.04.2021 18:41

  Alaettin abi Gazeteci ağabeylerimin aceleciliğine geldi galiba. Haber yayımlanmadan 1 gün öncesi için Kale Kadınlar plajının programı yapılmıştı temizlik ve kırılan dökülen yerlerin tamiratı konusunda doğrudur, Kendini bilmez vatandaşlarımız orada içmişler marifetmiş gibi büfenin camlarını kırmışlar su şebekesini patlatmışlar, hali ile yarım metreye varan otlar, Şuan hepsi yapıldı. Sezon başlamadan önce de büfede vatandaşlarımıza hizmet vermek için kola su ve dondurma vs.malzemeleri alınmış durumda start verildiği anda herşey yerli yerine oturacak. Plaja inen yolda topraktan bir tümsek oluşmuş durumda onun da programı yapıldı, greyder veya Bekoloder ile Pazartesi günü düzeltilecek. Saygılarımla;

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  bu sitenin akçakoca da popüler olması ve aktif olarak haberlerin paylaşılması çok iyi oldu... Sayesinde tüm sorunları masaya yatırabiliyoruz. İlgililerin dikkatini çekebiliyoruz. Eğer yardım gerekirse mail adresimden ulaşabilirsiniz. Mail adresinizi yukarıda belirttiğim mail adresime yollarsanız akçakocada haber niteliğinde bir şey gördüğümde resimlerini yada videosunu çekip yollayabilirim... Hiçbir karşılık beklemiyorum faydamız olsa yeterli...

 • alaettin kücük
  alaettin kücük
  3.04.2021 18:41

  Aman dıkkat bu kadınlar plajına emeğim büyük ben kazandırdım ilcemize daha önce sevmedikleri yere hizmet veremediler şimdi acil olarak gereği yapılsın aman dikkat acil işletmeye hazírlayın. Faydasínın ne kadar olduğunu kazanan kaybedenlerden tahmin edersiniz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız