Yılın En Duyarlısı, Tuncay Top Oldu

Gazetemiz yazarı Tuncay Top ve Akçakoca Sevenler Platformu ödülü kaptı!

Yılın En Duyarlısı,  Tuncay Top Oldu
2.01.2014 - 13:31
3374

 

Gazetemiz yazarı Tuncay Top ve Akçakoca Sevenler Platformu ödülü kaptı!

 

Tuncay Top’un kurucusu ve sözcüsü olduğu Akçakoca’yı Sevenler Platformu, geçen yıl yavru balıkların avlanmasıyla ilgili yaptığı protesto eyleminin ses getirmesi ve çevreye karşı duyarlı olması nedeniyle, Düzce Postası Gazetesi okurları tarafından “ Yılın Duyarlısı “ seçildi.

 

 

Aldığı ödülle ilgili Akçakoca’yı Sevenler Platformu sözcüsü Tuncay Top şu açıklamayı yaptı:

 

TEBRİK VE TEŞEKKÜR : Düzce Postası gazetesinin düzenlediği ''2013 yılın kişisi'' anketinin sonucuna göre, 40 aday arasından ilk beşe girerek '' Yılın Duyarlısı '' ödülüne layık görülmüşüm. Bu başarıda payı olanlar, ankete katılarak bana oy veren tüm değerli çevre ve hayvan hakları duyarlılarıdır; bu ödül de tamamen onların hakkıdır. Yavru balık katliamı ve kaçak avlanmaya karşı verdiğimiz mücadelenin bir ürünü olarak yakaladığımız bu başarı, bundan sonra da doğa, toplum ve hayvan haklarına yönelik yürüteceğimiz çalışmalarımızda bizleri motive edecek inancını taşımaktayım. Bir kez daha anket boyunca desteklerini esirgemeyen değerli arkadaşlara / yoldaşlara teşekkür ediyorum.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    SOSYAL PROJELERE KATILANLAR ÖDÜL LİSTESİNDE OLMALIYDI. ÖĞRENCİ KIZIMIZI KUTLARIM AMA SOSYAL PROJESİ NEYMİŞ, ANLAMADIM. İNŞALLAH OKUR VE MEMLEKETE, İNSANLARA DOĞAYA FAYDALI OLUR. DOKTORUMUZA HAKSIZLIK OLMUŞ BİRAZ.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız