Akçakocalı genç girişimcilerden bir proje daha

Akçakocada Sivil Toplum Kuruluşu olarak bir çok öncü projeye imza atan Genç Akçakoca İletişim Derneği (GİAD) üyeleri arasında iletişimi kuvvetlendirmek...

Akçakocalı genç girişimcilerden bir proje daha
23.10.2013 - 11:47
3002

 

Akçakocada Sivil Toplum Kuruluşu olarak bir çok öncü projeye imza atan Genç Akçakoca İletişim Derneği (GİAD) üyeleri arasında iletişimi kuvvetlendirmek ve de dernek tanıtımına katkı sağlamak için akıllı telefonlara yönelik android tabanlı uygulaması GAİD 1.1 'i devreye aldı.

Derneğin bilgi sistemleri yönetici Çetin Hakan Genç yaptığı açıklamada, bunun bir başlangıç olduğunu yeni sürümlerin ve güncellemelerin üyelerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yayınlanacağını belirtti. Uygulamanın 4 bin 800 farklı akıllı telefonla uyumlu olduğunu ve googlepley aracılığı ile rahatlıkla ücretsiz olarak indirilebileceğini belirtti. Bu uygulamanın Akçakoca için bir ilk olduğunu belirten Genç, diğer kuruluşların da çağımız teknolojisine ayak uydurması gerekliliğine vurgu yaptı. Android işletim sistemi için yazılan bu programdan sonra derneğin Ar-Ge ekibi IOS işletim sistemi için de bir yazılım hazırlığında olduğu öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    Aferun gencler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız