Kazım Topuz: Akçakoca, Kış Turizminde de Ön Plana Çıkacak

Akçakoca Turizm Derneği Başkanlığına aday olduğunu açıklayarak seçimlere kendi listesiyle girmeye hazırlanan Kazım Topuz, yaz sezonunda ilçeyi 150 bin yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiğini, kış turizminde de aynı sayıya ulaşmak için çalıştıklarını söyledi.

Kazım Topuz: Akçakoca, Kış Turizminde de Ön Plana Çıkacak
22.10.2013 - 11:04
6220

 

 

Akçakoca Turizm Derneği Başkanlığına aday olduğunu açıklayarak seçimlere kendi listesiyle girmeye hazırlanan Kazım Topuz, yaz sezonunda ilçeyi 150 bin yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiğini, kış turizminde de aynı sayıya ulaşmak için çalıştıklarını söyledi.

 

Topuz, yaptığı açıklamada, Akçakoca'nın Batı Karadeniz'in en önemli turistik alanlarının başında geldiğini, kısa süreli tatile çıkan ziyaretçilerin tercih ettiğini anlattı.

 

Bölgeye genellikle Bolu, Ankara ve İstanbul'dan turist geldiğini belirten Topuz, "Akçakoca'yı kısa süreli değil, uzun süreli tatil yeri olarak görmek istiyoruz. Bunun için büyük turizm şirketleriyle görüşmeler yapıyoruz. Daha çok tanıtım amaçlı yaptığımız bu görüşmeler olumlu geçti" diye konuştu.

 

Gençlere ve off-road tutkunlarına yönelik etkinliklerle kış sezonunda turist potansiyelini artırmayı düşündüklerini vurgulayan Topuz, şunları kaydetti:

 

"Kış sezonunda gençlik ve off-road gibi kulüpleri çekerek Akçakoca’yı  tanıtmak ve kalkındırmak istiyoruz. Bunun için gerekli ön görüşmeleri gerçekleştirdik. Aldığımız sonuçlar olumlu yönde, ayrıca 5 yıldızlı otelle Akçakoca'yı tanıtmak ve kış turizminde canlanmasını sağlamak istiyoruz. Bu yıl turist sayısından memnunuz ama bu sayıyı artırmak istiyoruz. Yazın gelen turist sayımız oldukça iyi. Akçakoca'ya bu yaz 150 bin yerli ve yabancı turist geldi. Kış döneminde de bu sayılara ulaşmak için çalışıyoruz."

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (12)

 • KALİTELİ BİR İNSAN
  KALİTELİ BİR İNSAN
  3.04.2021 18:41

  GERÇEKTEN DE ÇOK KALİTELİ VE KARAKTERLİ BİLGİLİ BİR İNSAN KAZIM TOPUZ KARDEŞİMİZ. PAZAR GUNU YAPILACAK OLAN TURİZM DERNEĞİ SEÇİMLERİNDE CANI GÖNÜLDEN BAŞARILAR DİLİYOR, OYUMUZ KAZIM TOPUZ A DİYORUZ

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  adam gibi adam kazım topuz

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  KAZIMA BİR TAVSİYEM VAR BAŞKAN OLURSA EĞER TURİSLERİ SADECE KENDİNE DEĞİL BAŞKA TESİSLERE YÖNLENDİRSİN,TARAFSIZ OLSUN YOKSA KOKUSU ÇIKINCA DÜZELTMESİ ZOR OLUR

 • kadırpandul
  kadırpandul
  3.04.2021 18:41

  genclerın hırsı cok olur hayırlısı

 • Ergün Kızıltaş
  Ergün Kızıltaş
  3.04.2021 18:41

  KAZIM ŞEFİME BAŞARILAR.,ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN ALLAHIN İZNİYLE DEVAMM

 • B.SARI
  B.SARI
  3.04.2021 18:41

  HEMEN NASILDA ÇAMUR ATMAYA BAŞLADINIZ KAZIM BEY VE EKİBİNE AMA. DUYDUNUZ DEĞİLMİ GENÇLERİN AYAK SESLERİNİ, İNSANLARDAN GÖRDÜKKERİ İLGİ VE SEVGİYİ GÖRDÜNÜZ DEĞİLMİ. NEYMİŞ EFENDİM "BAŞKAN OLURSA EĞER TURİSTLERİ KENDİNE DEĞİL BAŞKA TESİSLEREDE DE YÖNLENDİRSİN, TARAFSIZ OLSUN"..SANKİ DEDİĞİNİZ ŞEKİLDE DAVRANACAKMIŞ GİBİ.. DİĞER LİSTEDEKİ ARKADAŞ, SİZİN SÖYLEMİŞ OLDUĞUNUZ BU DÜŞÜNCEYİ SONUNA KADAR HAYATA GEÇİRDİ GEÇMİŞTE HABERİNİZ VARMI.KONUŞTURMAYIN BİZİ İSTERSENİZ DAHA FAZLA.MAHÇUP OLURSUNUZ SONRA. BU YORUMU YAZANIN, İYİ NİYETLİ OLMADIĞI ÇOK AÇIK OLDUĞU VE KURGULANMIŞ BİR YORUM OLDUĞU KANAATİ BİZDE UYANDIĞI İÇİN VE BİZDE KAZIM BEYIN YANINDA OLDUĞUMUZ İÇİN BU CEVAB HAKKINI KULLANIYORUZ. HA, İLLE DE KAZIM BEYE TAVSİYE EDECEKSEN, İSMİNİ DE YAZ DA, KAZIM BEYDE TEŞEKKÜR ETSİN YORUMU YAZAN ABİ Mİ, KARDEŞMİ, ABLA MI..KALKIPTA ŞİMDİ, YORUM YAZANIN İSMİNİ SAKLAMA HAKKI FILAN GİBİ KALKAN KULLANMAYINIZ. SAMİMİ OLAN İSMİNİ YAZAR. BU KADAR BASIT. BAKINIZ O ZAMAN, NUFUS KAĞIDIMIZDAKİ CİLT NO SUNA KADAR BİZDE YAZMIYOZMU. :)

 • SANA HELAL OLSUN.
  SANA HELAL OLSUN.
  3.04.2021 18:41

  KARAKTERİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, BİLGİN, BİRİKİMİN VE İŞ BİTİRİCİLİĞİN İLE BAŞKAN ADAYI OLUYORSUN. DİĞER ADAY GİBİ NE OLUR LİSTEME GİRİN DİYE ONA BUNA YALVARMIYORSUN. SANA HELALL OLSUN KARDEŞİM. BAŞKANLIK ANANIN AK SÜTÜ GİBİ HELAL OLSUN İNŞALLAH SANA

 • çuhallı gençlik
  çuhallı gençlik
  3.04.2021 18:41

  kazım sen ne anlarsın turizmden abisi git balık ayıkla.

 • AVNİ BABA
  AVNİ BABA
  3.04.2021 18:41

  SONUNA KADAR YANINDAYIZ SENIN KARDEŞİM. BENIM SENDEN BUYUK EVLATLARIM VAR. AMA BU YAŞTAN SONRA YEĞENİMİ SANA OY ATMASI İÇİN SEÇİM GUNU SANDIK BASINA YOLLAYACAĞIM. SENIN KARAKTERININ TEMİZLİĞİ, KÜLTÜRÜN GENÇ YAŞTAKI BAŞARIN HERKESIN DILINDE. HEMDE SADECE ALIN TERI İLE.MERAK ETME, DERNEĞİN AKLI SELİM VE AYDIN INSANLARI SENI ALLAHIN İZNİ İLE BAŞKAN SEÇECEKLERDİR.BEN BU ÜYE KARDEŞLERİME SONUNA KADAR INANIYORUM. BİLİYORUZ VE DUYUYORUZ KI SENINDE UYELERİN SAĞDUYUSUNDAN EN UFAK BİR KUŞKUN YOK. AYNEN DEVAM KARDEŞİM BENIM. HAYIRLISI ALLAHTAN

 • İRTİFA KAYBETMEYE BAŞLADILAR
  İRTİFA KAYBETMEYE BAŞLADILAR
  3.04.2021 18:41

  KAZIM BEY, GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE, ÇUHALLI GENÇLİK ADI İLE YAZAN YORUMDAN ANLAŞILACAĞI ÜZERE İRTIFAYI IŞIK HIZI İLE KAYBETMEYE BAŞLADILAR. BALIK AYIKLA DİYORLAR SANA. ÖYLE YA, ÇINAR CADDEDEKI CAFEDE YAŞI TUTMAYANLARA BİLE BİRA SATMAK VE ACİZ DURUMLARA DÜŞMEK DAHA IYI DEMEKKI. DOĞRU YOLDA GİDİYORSUN KARDEŞİM..ADIMLARINI SAĞLAM ATIYORSUN. BAKMA SEN ÇUHALLI GENÇLİK ADI İLE YAZANLARA, TAMAMI SENARYO. AKLI SIRA SENI KUÇUK DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR. BİLMİYORLARKI ÇAPTAN DÜŞEN KÜÇÜK DÜŞEN İRTİFA KAYBEDEN KENDİLERİ. SENIN KALİTEN ORTADA KARDEŞİM.BUNU AKÇAKOCA BİLİYOR. YURU KARDEŞİM SEN. GERIDE KALANLARA ALLAH SELAMET VERSIN. !! BİZDE BALIK YEDİRİYORUZ MİLLETE BİZDE BALIK AYIKLIYORUZ AMA, NEZİH İNSANLARIN UĞRAK YERİ DİYE ANILIYORUZ. KALDI KI, SİZİN KALİTENIZDE DİLLERE DESTAN BU KADAR KISA SÜREDE.İNSANLARA AKÇAKOCAYI AKÇAKOCANIN GUZELLİKLERİNİ ANLATIYORZ.. BİLMEM ANLATABİLDİKMI SÖZDE !! ÇUHALLI GENÇLİK..BİR OYDA BENIM İŞLETMEMDEN KARDEŞİM SANA.

 • ÖĞRETMEN
  ÖĞRETMEN
  3.04.2021 18:41

  senı ve bu onurlu mucadelenı ayakta alkışlyorum evladım. namın şöhretın bizlerın arasında bile varlığını artırmaya devam ediyor.nam ve şöhretten kastım durustluğun, ahlakın, bilgin dünya görüşün veınsanlara karşı olan bakış açın.okulda bile öyle idin.emın ol, bu derneğin guzel düşünen guzel yurekli insnları ve üyeleri sana ve ekıbıne görev ve oy vererek, gerekını veyakışanı yapacaklardır.. bundan emın ol. yolun açık olsun evladım..

 • esentepe
  esentepe
  3.04.2021 18:41

  yolun açık olsun kazım. derneğin üyesi olup, bu güne kadar oy kullanmaya gitmeyen iki abımız, bu akşam çay içerken karşı listenın başkan adayını vebir kaç ismi duyunca hemde yemın ederek sana oy atacaklarını ifade ederken, gözlerindeki inancı görmeliydın kardeşim.adamlar elektiriğe tutulmuş gibi oldular bu isimleri duyunca. bu soğukta da guldurduler ya bizi. helal olsun be. allah hayırlısını nasıp etsın kardeşim. biz oy atamıyoruz ama en azından gönlumuz senın yanında. başarılar beyefendi ve örnek karakterli kardeşimiz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız