Akçakoca Palamut Briç Turnuvası Başlıyor!

Akçakoca Belediyesi VII. Palamut Briç Turnuvası 28-29 Eylül 2013te Akçakoca Belediye Sarayında yapılacak. Turnuvada SARI MASTERPOINT verilecek.

Akçakoca Palamut Briç Turnuvası Başlıyor!
24.09.2013 - 15:11
3804

 

Akçakoca Belediyesi Palamut Briç Turnuvası 28-29 Eylül 2013 tarihlerinde Akçakoca  Belediye  Nikah Salonunda yapılacak.

 

Turnuva ile ilgili bilgi veren yetkililer,  “ bütün hazırlıklarımız tamam. Türkiye’nin en seçkin briç ustaları hafta sonu Akçakoca’ya geliyor. Güzel bir turnuva olacak “ dediler.

 

GOLD MASTERPOINT NEDİR ?

 

Türkiye Briç Federasyonu  kuralları doğrultusunda Bölgesel Turnuvalarda beş yıl üstüste kesintisiz 50 masa turnuva yapanlar SARI MP vermeye hak kazandığı belirtilirken, şu an Türkiye'de Federasyon turnuvaları dışında Sarı MP veren Mersin Briç Festivali ile İskenderun Briç Festivali var.Üçüncü olarak AKÇAKOCA BELEDİYESİ PALAMUT BRİÇ TURNUVASI bu hakkı elde ettiğin altı çizliyor.

 

 Bilindiği gibi, Akçakoca Belediyesi Palamut Briç Turnuvası ; Akçakoca Belediyesi Sponsorluğunda ve Hasan Aşık,Kenan Karakoçan,Abidin Eskici Organizatörlüğünde devam ediyor.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız