20 yıllığına kiraya veriliyor!

Düzce Merkez Uğur Köyü sınırları içinde bulunan Torkul Göleti mesire alanı işletme hakkı 20 yıllığına ihale ile kiraya verilecek.

20 yıllığına kiraya veriliyor!
14.07.2021 - 06:42
Özel Haber
6858

Düzce Orman İşletme Müdürlüğü’nün Odayeri orman işletme şefliği alanı içinde olan Torkul Göleti ihaleyle kiraya verilecek. Torkul Göleti’nin 1 adet B Tipi mesire alanında yer alan gelir getirici tesislerin işletme hakkının kiraya verilmesi için düzenlenecek  ihalede tahmin edilen ilk yıl işletme hakkı kira bedeli 12 Bin 320 TL olarak belirlendi.
28 Temmuz 2021 tarihinde yapılacak ihalede Torkul Göleti mesire alanının işletme hakkı 20 Yıllığına kiraya verilecek. 
Torkul Göleti ve Yaylası il merkezine 34 kilometre mesafede bulunuyor. Torkul Göleti, 1.251 metre yükseklikte bulunan Torkul Yaylası içerisinde volkanik çöküntüden oluşmuş 5 bin metrekare alana sahip tabii bir gölet. Tamamı 78 bin 801 metrekare olan Gölet çevresinde piknik, olta balıkçılığı, foto-safari, çadır kampı yapılıyor, Torkul ve Odayeri yaylaları arasındaki 6 kilometrelik mesafede trekking turları gerçekleştiriliyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız